Güney Kore'den Alım Heyeti

GÜNEY KORE ÖZEL NİTELİKLİ ALIM HEYETİ
18 ARALIK'TA MERSİN'DE
 

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve Akdeniz Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği organizasyonunda Güney Kore Özel Nitelikli Alım Heyeti Programı gerçekleştirilecektir. Anılan heyete Güney Kore'de yüksek miktarlı alımlar yapan E-MAX TRADING CO. LTD. (www.emaxtrading.kr) firmasından 2 temsilci katılım sağlayacaktır. İhracatçı firmalarımız ile konuk firma yetkililerinin birebir görüşme imkanı bulacakları ve katılımın ücretsiz olduğu İkili İş Görüşmeleri 18 Aralık 2019 tarihinde saat 09:30'da Mersin'de Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği binasında düzenlenecek olup, programa katılmak isteyen firmaların Ek'te sunulan başvuru formunu en geç 17 Aralık 2019 Salı günü mesai bitimine kadar ahmetutkubayir@akib.org.tr iletişim adresine göndermeleri gerekmektedir.

Bilgileri ve anılan yabancı firma ile görüşme talebinde bulunan üyelerimizin yukarıda belirtilen şekilde Birliğimize müracaatları önemle rica olunur.

İkili Görüşmelerin Yapılacağı Adres: Akdeniz İhracatçı Birlikleri / Limonluk Mah. Vali Hüseyin Aksoy Cad. No: 4 / Mersin

Not: Alım Heyetinde yer alacak olan firmanın ülkemizde ilgilendikleri sektörler pastacılık ürünleridir (bisküvi, çikolata, şekerleme, meşrubat).

EK: Başvuru Formu

İlgili Dosyalar

Basvuru Formu.jpg1.001,80 KB