Ticaret Müşavirleriyle Ülke Sohbetleri Webinar Serisi: Covid 19 sonrası Irak'taki Durum

Mersin, 18/05/2020

Sayı: 17812098-TİM.AKİB.GSK.1.2020/146-2633
Konu: Ticaret Müşavirleriyle Ülke Sohbetleri Webinar Serisi: Covid 19 sonrası Irak'taki Durum Hk.

Sayın Üyemiz,

Bilindiği üzere pandemi süreci, birçok başka konuyu olduğu kadar, uluslararası ticareti de önemli boyutlarda etkilemiş ve bu etkilerin devam edeceği herkesin malumudur. Buradan yola çıkarak, siz değerli ihracatçılarımızın diğer ülkelerin mevcut durumlarıyla ilgili güncel bilgilere ulaşması amacıyla Genel Sekreterliğimiz organizasyonu ve Ticaret Müşavirlerimizin katılımlarıyla “Ticaret Müşavirleriyle Ülke Sohbetleri” başlıklı webinarlar (on-line seminer) düzenlemekteyiz.

Bu çerçevede Irak Bağdat Ticaret Müşaviri Sayın Ferdi YAYLA, Erbil Ticaret Ataşesi Sayın Zihni TUĞRUL ve Gümrük Ataşesi Sayın Ersay CETE'nin sunumlarıyla 21 Mayıs Perşembe Günü 10.30 - 12.30 saatleri arasında IRAK PAZARINDAKİ güncel durumla ilgili bir webinar düzenlenecektir.

Bölgemizin yüksek seviyede ihracat yaptığı ülkelerin analizini hedefleyen seride; Pandemi döneminde pazarın durumu, İhracatçılarımızı etkileyecek önemli hususlar, İhracatçılarımız nelere dikkat etmelidir? gibi başlıklar ele alınacaktır.

Ücretsiz gerçekleştirilecek olan programa Başvuru Formu linkinden kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Başvuru formunda belirteceğiniz e-mail adresine ZOOM Seminer ID bilgileri gönderilecektir. Bu bilgiler ile webinara belirtilen tarih ve saatte katılabilirsiniz.

Serinin devamıyla ilgili olarak ayrıca bilgilendirme yapılacaktır.

Bilgilerini rica ederim.

Mehmet Ali ERKAN
Genel Sekreter

 

On-line başvuru için lütfen tıklayınız.
Tarih / Saat: 21 Mayıs 2020 Perşembe / 10:30 - 12:30
Zoom kullanma klavuzu için lütfen tıklayınız.