Rusya Piyasasında Güncel Durum (Ticaret Müşavirleriyle Ülke Sohbetleri Webinar Serisi 2)

Mersin, 21/05/2020

Sayı: 17812098-TİM.AKİB.GSK.1.2020/151-2662
Konu: Rusya Piyasasında Güncel Durum (Ticaret Müşavirleriyle Ülke Sohbetleri Webinar Serisi 2)

Sayın Üyemiz,

Bilindiği üzere pandemi süreci, birçok başka konuyu olduğu kadar, uluslararası ticareti de önemli boyutlarda etkilemiş ve bu etkilerin devam edeceği herkesin malumudur. Buradan yola çıkarak, siz değerli ihracatçılarımızın diğer ülkelerin mevcut durumlarıyla ilgili güncel bilgilere ulaşması amacıyla Genel Sekreterliğimiz organizasyonu ve Ticaret Müşavirlerimizin katılımlarıyla “Ticaret Müşavirleriyle Ülke Sohbetleri” webinar serisinin (on-line seminer) ikincisine “Rusya Federasyonu” ile devam etmekteyiz.

Bu çerçevede, Rusya Ticaret Müşavirlerimizce 01 Haziran 2020 Pazartesi Günü 14.00 - 16.00 saatleri arasında RUSYA PAZARINDAKİ güncel durumla ilgili bir webinar düzenlenecektir. Bölgemizin yüksek seviyede ihracat yaptığı ülkelerin analizini hedefleyen seride; Pandemi döneminde pazarın durumu, İhracatçılarımızı etkileyecek önemli hususlar, İhracatçılarımız nelere dikkat etmelidir? gibi başlıklar ele alınacaktır.

Ücretsiz gerçekleştirilecek olan programa Başvuru Formu linkinden kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Başvuru formunda belirteceğiniz e-mail adresine ZOOM Seminer ID bilgileri gönderilecektir. Bu bilgiler ile webinara belirtilen tarih ve saatte katılabilirsiniz.

Bilgilerini rica ederim.

Mehmet Ali ERKAN
Genel Sekreter

 

On-line başvuru için lütfen tıklayınız.

Tarih / Saat: 01 Haziran 2020 / 14.00 - 16.00

Zoom kullanma klavuzu için lütfen tıklayınız.