Küresel Virüs Salgını Döneminde ve Sonrasında İşletme Stratejileri Konulu Webinar

Mersin, 14/05/2020

Sayı: 17812098-TİM.AKİB.GSK.1.2020/138-2563
Konu: Küresel Virüs Salgını Döneminde ve Sonrasında İşletme Stratejileri Konulu Webinar Hk.

Sayın Üyemiz,

Genel Sekreterliğimiz ve Toros Üniversitesi arasındaki işbirliği protokolü kapsamında 22 Mayıs 2020 Cuma Günü 14:00 - 16:00 saatleri arasında Toros Üniversitesi Hocalarından Prof. Dr. Köksal HAZIR tarafından “Küresel Virüs Salgını Döneminde ve Sonrasında İşletme Stratejileri - Bu Kriz Fırsata Dönüştürülebilir mi?” başlıklı bir webinar (on-line seminer) düzenlenecektir.

Webinarda, Corona virüs salgını kısa özeti, Salgının küresel ekonomi ve ülke ekonomisine mevcut ve olası etkileri, Salgınla ilgili bundan sonra beklenen olası gelişmeler ve gelecek senaryoları, Kriz dönemlerinde stratejik, Taktik ve Operasyonel değerlendirme adımları (Planlama yaklaşımları), Kriz dönemi Stratejileri ve uygulanma koşulları, Corona krizi için spesifik jenerik stratejiler ve sektörel uygulama önerileri, Küresel ölçekte, ulusal ve yerel ölçekte kriz fırsata dönebilir mi?, Krizde Tedarik, Üretim, Dağıtım, Pazarlama ve Müşteri İlişkileri adımları ve Öneriler gibi başlıklar ele alınacaktır. Konular çok fazla mikro ölçekte, işletme boyutunda ele alınacaktır.

Ücretsiz gerçekleştirilecek olan programa Başvuru Formu linkinden kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Başvuru formunda belirteceğiniz e-mail adresine ZOOM Seminer ID bilgileri gönderilecektir. Bu bilgiler ile webinara belirtilen tarih ve saatte katılabileceksiniz.

Bilgilerini rica ederim.

Mehmet Ali ERKAN
Genel Sekreter

 

On-line Başvuru için: Başvuru Formu
Tarih / Saat: 22 Mayıs 2020 Cuma / 14:00 - 16:00

 

Zoom kullanma kılavuzunu indirmek için tıklayınız.