Dijital Ticaret ve İhracat Webinar Serisi 1

Mersin, 18/05/2020

Sayı: 17812098-TİM.AKİB.GSK.1.2020/145-2626
Konu: DİJİTAL TİCARET VE İHRACAT WEBİNAR SERİSİ 1 HK.

Sayın Üyemiz,

Bilindiği üzere COVID 19 Pandemi sürecinde hem devletler hem de tüketicilerce alınan tedbirler, geleceğe dair öngörülerle birleşince; gerek ölçeği ne olursa olsun işyerleri, gerekse tedarikçi ve nihai tüketiciler açısından, e-ticarete olan ilgiyi ciddi boyutlarda arttırdı. Bu gelişme ışığında ihracatçılarımızı dijital ticaret konusunda aydınlatmak amacıyla, Genel Sekreterliğimiz organizasyonuyla e-ticaretin tüm boyutlarıyla ele alındığı “Dijital Ticaret ve İhracat Webinar Serisi” düzenlenmesi amaçlanmaktadır.

Serinin ilk webinarı; 21 Mayıs Perşembe Günü 16.00 ila 17.30 saatleri arasında Ticaret Bakanlığımızın E-Ticaret konusundaki çalışmalarını anlatmak üzere Ticaret Bakanlığı Elektronik Ticaret Dairesi Daire Başkanı Sayın Mehmet Mücahit ARVAS'ın sunumlarıyla gerçekleştirilecektir.

Ücretsiz gerçekleştirilecek olan programa Başvuru Formu linkinden kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Başvuru formunda belirteceğiniz e-mail adresine ZOOM Seminer ID bilgileri gönderilecektir. Bu bilgiler ile webinara belirtilen tarih ve saatte katılabileceksiniz.

Serinin devamıyla ilgili olarak ayrıca bilgilendiriliyor olacaksınız.

Bilgilerini rica ederim.

Mehmet Ali ERKAN
Genel Sekreter

 

On-line başvuru için lütfen tıklayınız.
Tarih / Saat: 21 Mayıs 2020 Perşembe / 16:00 - 17:30
Zoom kullanma klavuzu için lütfen tıklayınız.