Mersin Agrodays Alım Heyetri Duyurusu Hk.

 

Sayı: 17812098-TİM.AKİB.GSK.1.2017/47-1137                             Mersin, 15/2/2017

Konu: Mersin Agrodays Alım Heyetri Duyurusu Hk.

 

 

Mersin Agrodays- 12. Tarım Gıda ve Hayvancılık Fuarı

ALIM HEYETİ

21 ŞUBAT 2017

Sayın Üyemiz,

 

22-25 Şubat 2017 tarihlerinde Mersin'de düzenlenecek Mersin Agrodays- 12. Tarım Gıda Ve Hayvancılık Fuarı'na yönelik olarak Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğü, Akdeniz İhracatçı Birlikleri organizasyonunda Kosova, Tunus, Azerbaycan ve Ürdün'den bir Alım Heyeti Programı gerçekleştirilecektir. Söz konusu heyete ilişkin yabancı firma listesi Ek-2'de sunulmaktadır.

İhracatçı firmalarımız ile konuk firma yetkililerinin birebir görüşme imkanı bulacakları ve katılımın ücretsiz olduğu İkili İş Görüşmeleri 21 Şubat 2017 tarihinde 10:00 – 16:00 saatleri arasında Mersin'de Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği binasında düzenlenecek olup, programa katılmak isteyen firmaların Ek-1'de sunulan başvuru formunu en geç 20 Şubat 2017 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği aybukedokudur@akib.org.tr iletişim adreslerine göndermeleri gerekmektedir. Başvuru formunda görüşme talebinde bulundukları yabancı firma'nın No'su belirtilmelidir.

Bilgileri ve ilgilenen firmaların yukarıda belirtilen şekilde Birliğimize müracaatları önemle rica olunur.

 

Ümit SARI

Genel Sekreter V.

 

Ekler:

1- Başvuru Formu

2- Katılımcı Listesi

İkili Görüşmelerin Yapılacağı Adres:

Akdeniz İhracatçı Birlikleri /Limonluk Mah. Vali Hüseyin Aksoy Cad. No: 4 / Mersin

 

 

 

Not: Alım Heyeti listesinde yer alan firmalar sirküler yayım tarihine kadar geleceğini teyid eden firmalardır. Daha sonra, heyete yeni firmalar ilave olabileceği gibi, yazımız ekinde yer alan firmalardan bazıları da gelişlerini iptal edebilmektedir.