A'dan Z'ye Dış Ticaret Eğitim Programı

 

 

Sayı: TİM.AKİB.GSK.EĞT.2012/48-11750                                                                                                                Mersin, 16/10/2012 

Konu: Dış Ticaret Eğitim Programı

 

SERTİFİKALI

A'DAN Z'YE DIŞ TİCARET EĞİTİM PROGRAMI

5 Kasım - 8 Aralık 2012 / MERSİN

58 SAATLİK PROGRAM Ÿ 20 KONU BAŞLIĞI Ÿ 22 PROFESYONEL EĞİTMEN

*FİRMA SAHİPLERİ, YÖNETİCİLERİ VE ÇALIŞANLARI

*İŞ KURMAYI PLANLAYANLAR

*İSTİHDAM EDİLMEYİ BEKLEYENLER

*KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYENLER

*DIŞ TİCARETLE İLGİLİ HERKES

Sayın Üyemiz,

Genel Sekreterliğimiz faaliyetleri çerçevesinde ve bölgemiz ihracat yapısının sağlıklı bir şekilde artması yönünde gerçekleştirilen çeşitli çalışmalar kapsamında, "eğitim”in bölgemiz ihracatçı firmaları açısından önem arz eden bir konu olduğu göz önüne alınarak, ihracat faaliyetlerinin başarıyla yürütülmesinde; yetişmiş, uzman elemanlara sahip olmak büyük önem taşımaktadır. Bu bilinçle, firma ve kuruluşlarımızda çalışan elemanların bu konudaki bilgi ve becerilerini geliştirmek, gereksinim duyulan nitelikli işgücünün yaratılmasına katkıda bulunmak amacıyla; 58 saatlik (5 hafta) "Sertifikalı A'dan Z'ye Dış Ticaret Eğitim Programı” düzenlenecektir.

Düzenlenecek olan eğitim programıyla, sektörün içinden ve konusunda uzman kişilerden alacağınız eğitimle, dış ticaret vizyonu kazanacak, sektörün içindeki yerinizi sağlamlaştıracak veya doğru yerinizi alacaksınız.

5 Kasım - 8 Aralık 2012 tarihleri arasında, Akdeniz İhracatçı Birlikleri Toplantı Salonunda düzenlenecek olan eğitim programının konu başlıkları ve katılım şartları ekte sunulmaktadır.

"Sertifikalı A'dan Z'ye Dış Ticaret Eğitim Programı”na, katılım 40 kişi ile sınırlandırılmış ve son başvuru tarihi 1 Kasım 2012 Perşembe günü olarak belirlenmiştir.

Bilgilerinizi rica ederim.

Ümit SARI

Genel Sekreter V.

EK:2 (Program + Katılım Formu)