40. KKTC Uluslararası Fuarı

 

Sayı: 17812098-TİM.AKİB.GSK.1.2016/118-3386                           Mersin, 07/04/2016

Konu: 40. KKTC ULUSLARARASI FUARI / Milli Katılım Duyurusu

 

Sayın Yetkili,

10-19 Haziran 2016 tarihleri arasında Lefkoşa / KKTC'de düzenlenecek "40. KKTC Uluslararası Fuarı'na Türkiye'nin Milli katılım organizasyonu Genel Sekreterliğimizce gerçekleştirilecektir.

Genel nitelikli ticari bir fuar olan KKTC Uluslararası Fuarı'na Türkiye'nin Milli katılım organizasyonu prestij amacıyla yapıla geldiğinden başvuru yapan firmalar arasından yapılacak değerlendirme sonucu seçilecek katılımcı firmalara ücretsiz olarak stand tahsis edilecek ve firmalara personel giderleri hariç belli oranda mallarının nakliyesi (gidiş-dönüş), gümrüklemesi ve sigortası dahil hiçbir masraf yansıtılmayacaktır. Fuarda satış kesinlikle yasak olup, firmaların Türkiye'den getireceği sergi ürünlerinin KKTC'de bırakılması söz konusu değildir. Her ne kadar uluslararası olsa da fuar ziyaretçi profili genellikle Kıbrıs halkından oluşmaktadır. AKİB stand alanını değiştirmeye, nakliye için kısıtlama getirmeye ve/veya gönderilecek sergi ürünlerinin nakliyesini kabul etmemeye yetkilidir. Fuar alanında sergi ürünlerinin güvenliğinden katılımcı firmalar sorumludur.

Bu amaçla, firmanızca fuara katılım düşünüldüğü takdirde http://goo.gl/forms/7xxOEsIExT online formun en geç 14 Nisan 2016 günü mesai bitimine kadar doldurulması gerekmektedir.

Mevcut alanımızın çok kısıtlı olması nedeniyle, elimize ulaşan başvurular sektörel dağılım, başvuru sırası vb göre değerlendirilecek ve fuarda yer alıp alamayacağı konusunda firmalarımıza bilgi verilecektir.

Bilgilerinizi rica ederim.

Saygılarımla,

 

İsmail ÇETİN

Genel Sekreter